Loading...

HAKKIMIZDA

2013 yılında başlayan ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Endüstriyel Mutfak Ekipmanları konusunda satış yapan uzman kadroya sahiptir.

Sistemleriniz konusunda uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak  işletmeye hazır hale getirilmektedir. Tecrübeli ekibimizle gerekli montaj sonrası eğitimler ile müşterilerimize sistemlerini nasıl kontrol edeceği bilgisi de verilmektedir.

Uzman Teknik Servis ekibimizle, belirli süre içersinde tıkanmış membranların kimyasal temizleme hizmetini verebilmekteyiz. Membran çeşidi ve kirlilik çeşidine göre en uygun kimyasal yıkama seçimi ekibimiz tarafından yapılabilmektedir.

Sektördeki en geniş depo alanlarından birine sahip firmamız, geniş bayi ağı ile ana malzeme ve yedek malzeme tedariğini en kısa sürede sağlayabilmektedir.

VİZYONUMUZ

Ana faaliyet alanları dışındaki kurum ve kuruluşların deneyimli yönetim kadrosu ve bilgimiz ile hizmet ve ürün tedariği alanlarında “stratejik hizmet ortağı” rolünü alarak,ulusal ve uluslararası alanlarda değer oluşturarak ilerleyen bu hususta en çok tercih edilen firma olmak.

MİSYONUMUZ

İş ortaklarımızın gereksinimlerini ve beklentilerini anlayarak onlara en doğru yoldan uygun çözümler ve değer önerileri sunan, alternatif dağıtım kanalları ile müşterilere hızlı ve verimli bir şekilde geniş bir ürün yelpazesiyle, sürdürülebilirlikle, kârlılıkla ve verimlilikle iş ortaklarımızın değerlerine değer katmak.